Sieci LAN i WiFi -
projektowanie i budowa

Sieci informatyczne to filar struktur teletechnicznych w biurowcach, halach, magazynach i wszelkich obiektach publicznych. Sieci komputerowe zapewniają sprawną i niezawodną transmisję danych między najróżniejszymi urządzeniami – komputerami, drukarkami, serwerami i innym osprzętem wpiętym do sieci. Prawidłowo wykonana sieć w obiekcie budowlanym zapewnia niezawodność, ergonomiczność, ekonomiczną eksploatację oraz skalowalność.

Posiadamy bogatą ofertę w zakresie projektowania, instalacji, modernizacji i utrzymania sieci komputerowych. Nasza oferta dotyczy sieci LAN zarówno przewodowych i bezprzewodowych (WiFi) oraz sieci światłowodowych.

Nasze usługi

Tworzymy indywidualne projekty, które spełnią wymagania Twojej firmy. Korzystając z wieloletniej wiedzy, nasi specjaliści wypracują z Tobą najbardziej opłacalne i funkcjonalne rozwiązania.

Wsparcie merytoryczne

Rozumiemy złożoność najnowszych technologii i jak frustrujące może być, gdy jesteś zobowiązany do kontaktu z kilkoma dostawcami jednocześnie, nie znasz żargonu branżowego i nie masz pewności, jaki jest realistyczny harmonogram. Pozwól naszemu doświadczonemu zespołowi projektowemu zaoferować swoje usługi, aby wesprzeć cały proces od początku do końca.

Przygotowanie projektu

Projektując sieci nasi specjaliści biorą pod uwagę Twoje bieżące i spodziewane potrzeby. Jednocześnie uwzględniają moc poszczególnych nadajników, ich wzajemne zakłócanie się, odpowiedni poziom redundancji oraz wpływ środowiska, w którym sieć będzie pracować.

Rzetelna realizacja

Nasi wykonawcy to doświadczeni fachowcy obecni na rynku od przeszło 10 lat. Zawsze ściśle dopasowują wdrożenia do potrzeb klienta. Każdą instalacje sieci traktujemy priorytetowo, tak by spełniła Twoje oczekiwania.

Rozwiązania, które ofrujemy:

System TamoGraph® Site Survey

Netserve jako główne narzędzie do projektowania i optymalizacji rozmieszczenia punktów dostępowych w przestrzeni wykorzystuje system TamoGraph® Site Survey. Jest to specjalistyczne oprogramowanie do modelowania i audytów sieci WiFi wraz z kompatybilnym adapterem sieciowym.

Sieci przewodowe

Oddamy w Twoje ręce nowoczesną, w pełni gotową do użytku sieć LAN. Korzystamy z najlepszego sprzętu marek takich jak: Cisco, Cisco Meraki, HP/Aruba, Ubiqiuty.

Sieci bezprzewodowe WiFi

Oferujemy montaż sieci WiFi składających się z autonomicznych punktów dostępu, jak również profesjonalnych i bezpieczniejszych sieci bezprzewodowych centralnie zarządzanych i sterowanych. Proponujemy sprzęt firm: Ubiqiuty, Cisco, Cisco Meraki, Aruba, Ruckus

Napisz lub zadzwoń

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania zachęcamy do kontaktu.