Sieci LAN i WiFi -
projektowanie i budowa

Sieci informatyczne to filar struktur teletechnicznych w biurowcach, halach, magazynach i wszelkich obiektach publicznych. Sieci komputerowe zapewniają sprawną i niezawodną transmisję danych między najróżniejszymi urządzeniami – komputerami, drukarkami, serwerami i innym osprzętem wpiętym do sieci. Prawidłowo wykonana sieć w obiekcie budowlanym zapewnia niezawodność, ergonomiczność, ekonomiczną eksploatację oraz skalowalność.

Posiadamy bogatą ofertę w zakresie projektowania, instalacji, modernizacji i utrzymania sieci komputerowych. Nasza oferta dotyczy sieci LAN zarówno przewodowych i bezprzewodowych (WiFi) oraz sieci światłowodowych.

Nasze usługi

Tworzymy indywidualne projekty, które spełnią wymagania Twojej firmy. Korzystając z wieloletniej wiedzy, nasi specjaliści wypracują z Tobą najbardziej opłacalne i funkcjonalne rozwiązania.

Projektowanie i budowa sieci LAN

Nasi specjaliści w porozumieniu z Państwem i Państwa oczekiwaniami, ale również zgodnie z normami i sztuką zaprojektują a następnie wybudują sieci okablowania strukturalnego, zarówno miedzianego jak i światłowodowego, projektowaliśmy sieci w biurach, magazynach, halach fabrycznych, realizowaliśmy projekty kompleksowa, wraz z całą dystrybucją, zasilaniem szaf etc, zwracając uwagę na wszelkie istotne aspekty.w zakresie okablowania strukturalnego jesteśmy autoryzowanym partnerem takich firm jak: BKT, Solaric, Telegartner, Molex czy Reichle & De-Massari
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Projektowanie i budowa sieci Wi-Fi

Do zaprojektowania bezawaryjnej z odpowiednim zasięgiem sieci WiFi nie wystarczy rzetelna wiedza z zakresu Wirelless, ale potrzebne są odpowiednie narzędzia. My w Netserve projektujemy sieci bezprzewodowe w oparciu o Nowozelandzkie rozwiązanie Thamograph, jesteśmy w stanie zasymulować zasięg poszczególnych Access pointów, interferencję pomiędzy nimi, ale również wpływ czynników zewnętrznych.
Samo wykonanie takiej sieci to praktycznie budowa sieci LAN
Zapraszamy do kontaktu

Audyt sieci LAN

To jedna z flagowych naszych usług, okablowanie strukturalne w Polsce często jest już dość „stare”, często z tego powodu występują różne problemy od braku dokumentacji po awarie.
Na Państwa zlecenie wykonamy swoisty remanet okablowania, zmierzymy każdą linię, naniesiemy na dokumentację, wskażemy braki, nadwyżki, elementy do naprawy, opiszemy wnioski i przekażemy zalecenia, pomożemy stworzyć, lub wykonamy na Państwa zlecenie rewitalizację takiej sieci.

Audyt sieci Wi Fi

Do wykonania tej usługi wykorzystujemy system Thamograph, rozwiązanie to pozwala na precyzyjne określenie „na żywo” zasięgu poszczególnych Access Pointów, wpływu czynników zewnętrznych, oraz wpływu APeków na siebie nawzajem, wykryjemy wszystkie inne sieć Wi Fi działające w sprawdzanym środowisku, na koniec stworzymy dokumentację, opiszemy wnioski i zalecenia.

Prowadzenie projektów infrastrukturalnych

Na Państwa życzenie, przygotujemy zapytanie ofertowe w oparciu o projekt infrastruktury niskich prądów, zaopiniujemy złożone oferty, a po dokonanym przez Państwa wyborze dostawcy, poprowadzimy w Państwa imieniu taki projekt zarówno pod względem technicznym jak i dokumentacyjnym, będziemy uczestnikiem prac na każdym etapie, potwierdzimy jakość wykonanej usługi, przygotujemy system do certyfikacji i dopilnujemy żeby powstała „rzeczywista” dokumentacja po zakończeniu prac.

Rozwiązania, które ofrujemy:

Osprzęt Kablowy

Jesteśmy dostawcą koryt kablowych, szaf rackowych, wyposażenia szaf kablowych, elementów montażowych i wszystkich elementów niezbędnych do budowy sieci kablowych

Okablowanie Strukturalne

Dostarczymy, okablowanie strukturalne wraz z jego certyfikacją takich producentów jak: BKT, Solaric, Telegartner, Molex czy Reichle & De-Massari, lub Corning

Sprzęt sieciowy

W zakresie sprzętu aktywnego, jesteśmy partnerem takich wielu markowych Vendorów, ale dobierzemy dla Państwa sprzęt najbardziej zoptymalizowany.

Napisz lub zadzwoń

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania zachęcamy do kontaktu.