Sale konferencyjne
- projektowanie i budowa

Sale konferencyjne stały się ważnym elementem życia biurowego. Oprócz oczywistego zastosowania w wirtualnych spotkaniach „twarzą w twarz” w kraju i za granicą, sale konferencyjne są  coraz częściej wykorzystywane w szkoleniach i rekrutacjach.

Netserve oferuje wysokiej klasy rozwiązania audiowizualne i informatyczne do sal, gdzie mają odbywać się konferencje, seminaria i wydarzenia biznesowe. Zapewniamy kompleksową ofertę rozwiązań systemów wyświetlania i nagłośnienia, z dostosowanymi akcesoriami, usługami technicznymi, pełnym projektem systemu i instalacją. Oferujemy rozwiązania firm: Epson, Toshiba, LG, Kramer, Atlona, Philips i innych.

Nasze usługi

Tworzymy indywidualne projekty, które spełnią wymagania Twojej firmy. Korzystając z wieloletniej wiedzy, nasi specjaliści wypracują z Tobą najbardziej opłacalne i funkcjonalne rozwiązania.

Wsparcie merytoryczne

Rozumiemy złożoność najnowszych technologii i jak frustrujące może być, gdy jesteś zobowiązany do kontaktu z kilkoma dostawcami jednocześnie, nie znasz żargonu branżowego i nie masz pewności, jaki jest realistyczny harmonogram. Pozwól naszemu doświadczonemu zespołowi projektowemu zaoferować swoje usługi, aby wesprzeć cały proces od początku do końca.

Przygotowanie projektu

Zaprojektujemy Twoją salę konferencyjną począwszy od specjalistycznego sprzętu audio-video po osprzęt do instalacji i zabudowy, systemy rezerwacji i zarządzania całą salą. Oferujemy również zaprojektowanie systemu digital signage w Twoim lokalu.

Rzetelna realizacja

Wykonanie sali konferencyjnej jest nie tylko przedsięwzięciem wymagającym wiedzy technicznej, ale i dokładności. Nasi wykonawcy dzięki swemu doświadczeniu gwarantują najwyższą jakość usługi, rzetelność i terminowość.

Rozwiązania, które ofrujemy:

Systemy wyświetlania

- projektory, ekrany projekcyjne
- monitory wielkoformatowe, ściany wideo
-­ systemy przesyłania i zarządzania sygnałami audio­wideo

Systemy nagłośnienia

- matryce i procesory audio
- wzmacniacze
-­ mikrofony i głośniki

Systemy sterowania centralnego do zarządzania urządzeniami na sali

- systemami nagłośnienia i wyświetlania
- oświetleniem, roletami itp
-­ mikrofony i głośniki

Akcesoria

- przyłącza sygnałowe ­ stołowe, ścienne i podłogowe
- uchwyty instalacyjne do projektorów, monitorów itp
-­ specjalistyczny osprzęt do zabudowy sprzętu w meblach

Systemy digital signage

- oprogramowanie centralne
- odtwarzacze na różnych platformach
-­ monitory, kioski, totemy itp

Systemy rezerwacji

- systemy rezerwacji sal konferencyjnych

Korzystamy ze sprzętu:

Sprzedaż sprzętu audio­-video

Znamy zakres produktów dostępnych obecnie na rynku, który może być męczący do zbadania i znalezienia tego, czego się w danej chwili potrzebuje.

W Netserve jesteśmy całkowicie wolni od jakichkolwiek umów z producentami sprzętu audio-video, dzięki czemu jesteśmy w stanie wesprzeć Twoje potrzeby, a nie naszych dostawców. Oferujemy sprzęt spełniający Twoje wymagania,  dzięki czemu możesz cieszyć się prostymi w użyciu, ale bardzo skutecznymi rozwiązaniami medialnymi.

Napisz lub zadzwoń

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania zachęcamy do kontaktu.