Systemy monitoringu
- projektowanie i instalacja

Ofertę systemów monitoringu budujemy w oparciu o aktualne trendy w rozwoju nowych technologii oraz zmiany, jakie niosą one dla naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz produkty największych marek na rynku produkujących kamery oraz rejestratory, a także niezbędne do ich instalacji komponenty. Oferta Netserve obejmuje projektowanie i wdrażanie systemów alarmowych (SSWiN), monitoringu (CCTV) i kontroli dostępu (KD).

Nasze usługi

Tworzymy indywidualne projekty, które spełnią wymagania Twojej firmy. Korzystając z wieloletniej wiedzy, nasi specjaliści wypracują z Tobą najbardziej opłacalne i funkcjonalne rozwiązania.

Wsparcie merytoryczne

Pomożemy już na etapie projektowania. Jesteśmy gotowi do dyskusji, opracowania i przedstawienia wytycznych - począwszy analizy lokalizacji, poprzez dobór rozwiązań dla poszczególnych problemów, wykonanie projektu, aż do zakończenia realizacji.

Przygotowanie projektu

Zaprojektujemy Twój system alarmowy, monitoringu CCTV, czy kontroli dostępu począwszy od rejestratorów, urządzeń storage'owych, kamer przemysłowych po niezbędne do ich instalacji komponenty

Rzetelna realizacja

Instalacja urządzeń rejestrujących i sprzętu do przechowywania danych jest przedsięwzięciem wymagającym wiedzy i doświadczenia. Zapewniamy profesjonalnych instalatorów z wieloletnim stażem i certyfikatami w zakresie instalacji elektrycznych, okablowania i sprzętu komputerowego.

Rozwiązania, które oferujemy:

TELEWIZJA DOZOROWA CCTV

Przygotowujemy systemy monitoringu dostosowane indywidualnie do potrzeb i wymogów klienta. Oferujemy urządzenia posiadające zdolność przetwarzania, analizy, rejestracji i archiwizacji obrazu wideo w wysokiej rozdzielczości.

SYSTEMY SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU – SSWiN

Oferujemy systemy posiadające funkcję wykrywania i sygnalizacji włamania lub jego próby, jak również zabezpieczenia rozszerzone o monitorowanie nieszczelności w instalacjach gazowych, obecności szkodliwych pyłów, gazów, dymu i wycieków wody lub zalania.

Kontrola dostępu

Proponujemy urządzenia weryfikujące uprawnienia danej osoby, do poruszania się w sektorze objętym systemem kontroli dostępu. Każde zdarzenie w systemie, podlega elektronicznej rejestracji. Dzięki temu, systemy KD oprócz zasadniczej funkcji kontroli ruchu osobowego, mogą również pełnić szereg funkcji dodatkowych, związanych z analizą parametrów tego ruchu (np. jego intensywności) lub rejestracją czasu pracy.

Napisz lub zadzwoń

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania zachęcamy do kontaktu.