System MAPS - mobilna rejestracja czynności w czasie i przestrzeni

System MAPS znajduje zastosowanie w obszarze utrzymania ruchu, zarządzania mediami i zarządzania produkcją. Wykorzystywany jest do:

  • zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych i utrzymania ruchu – automatyzacja rejestracji potwierdzeń wykonania zadań serwisowych, inspekcyjnych, kontrolnych, BHP, między innymi takich jak: wszelkiego rodzaju przeglądy, regulacje, usterki, odczyty liczników i wiele innych
  • zwiększenia efektywności działania parku maszynowego – automatyzacja procesów raportowania i obsługi wraz z możliwością wielowymiarowej analizy zgromadzonych danych tworzy silne podstawy do ciągłego podnoszenia efektywności
  • zarządzania pracą poszczególnych pracowników oraz zespołów stałych i zadaniowych – definiowanie i alokacja zadań oraz analiza efektywności pracy.

Rozwiązania, które oferujemy:

REJESTRACJA: 1 KLIKNIĘCIE

Sensor MAPS pozwala szybko oraz łatwo zarejestrować zdarzenie lub czynność. Wystarczy przyłożyć go do zakodowanej karty lub nalepki i nacisnąć przycisk.

Notatki głosowe

Sensor wyposażony został w interfejs głosowy, który umożliwia rejestrację krótkich komunikatów głosowych, stanowiących np. uwagi podczas wykonywania pracy. Dane te są automatycznie konwertowane i prezentowane jako tekst.

REJESTRACJA GRUPOWANIA SIĘ PRACOWNIKÓW

System MAPS to także możliwość rejestrowania grupowania się oraz ilości i czasu trwania spotkań pracowników. W przypadku wystąpienia u jednego z nich niepokojących objawów chorobowych funkcja ta umożliwia wskazanie z kim spotykał się pracownik w ostatnich dwóch tygodniach. Dzięki temu kwarantannie zostaną poddane tylko te osoby, które miały z nim kontakt.

ROK PRACY NA JEDNEJ BATERII

Sensor MAPS zasilany jest przez pojedynczą baterię, która wystarcza na 1 rok użytkowania. Co ważne, w trakcie jej wymiany nie dochodzi do utraty danych odczytanych przez sensor.

KOMFORTOWE STOSOWANIE

Wygodny klips na pasek z rozwijaną linką sprawia, że sensor MAPS jest zawsze dostępny i nie przeszkadza w wykonywaniu bieżących obowiązków. Karty RFID zgrupowane są w tablice lub zamocowane pojedynczo w miejscach wybranych przez Klienta.

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Sensory MAPS wyposażone są w dodatkowe urządzenia pomiarowe: termometr, higrometr, barometr, akcelerometr, magnetometr, czujnik natężenia światła i żyroskop. Ich wykorzystanie możemy dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Napisz lub zadzwoń

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania zachęcamy do kontaktu.