Spółka NETSERVE została powołana do życia w 2010 roku, przez ludzi którzy dostrzegli pewną niszę w dynamicznie rozwijającym się świecie IT. Jest to środowisko liderów technologicznych, kolebka nowych rozwiązań i innowacji. Nieustanna ewolucja i pogoń za coraz to nowszymi technologiami jest jego cechą charakterystyczną.

Myśmy dostrzegli, że procesowi nieustannych wymian kolejnych generacji sprzętu nie towarzyszy podobny rozwój infrastruktury fizycznej. Wręcz przeciwnie – stopniowo degeneruje się ona i gmatwa. Na bazie tej obserwacji stworzyliśmy usługę rewitalizacji serwerowni, która polega na uporządkowaniu, częściowej wymianie i przemyślanym uzupełnieniu infrastruktury fizycznej. Zachęceni kolejnymi sukcesami i bogatsi o nowe doświadczenia rozszerzyliśmy tę usługę z serwerowni na całą siedzibę klienta, tworząc usługę rewitalizacji infrastruktury IT.

Dzisiaj, po latach i wielu zrealizowanych projektach tworzymy dobrze zgrany i kompetentny zespół specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojęta infrastrukturą IT w sposób kompleksowy. Budujemy i rewitalizujemy systemy okablowania strukturalnego, instalacje elektryczne, CCTV, SSWiN, KD w skomplikowanych obiektach przemysłowych i biurowych, budujemy i rewitalizujemy serwerownie, w tym systemy klimatyzacji, zasilania awaryjnego, systemy monitoringu parametrów środowiskowych, parametrów zasilania, kontroli dostępu itp.

Zajmujemy się także systemami wyświetlania, nagłośnienia i sterowania w salach konferencyjnych, systemami dystrybucji sygnału TV w hotelach i budynkach mieszkalnych, systemami digital signage.

 


Zachęcamy do korzystania z naszych usług.


Bogdan Czaplicki